O mnie

Ta zakładka zawsze jest trochę nudna no, bo ile można czytać o kimś skoro my jesteśmy ciekawsi? Ale skoro się zdecydowaliście, aby tu zajrzeć to SŁOWO DAJĘ będzie krótko i na temat. A jeżeli mam jeszcze bardziej skrócić, wejdźcie do zakładki KONTAKT i tam napiszcie do mnie wiadomość. Może to być jedyna, jaką dostanę, (nie licząc tej od rodziny z gratulacjami i tej na temat aktualizacji wordpressa).

No dobra bądźmy poważni!

Gdyby ktoś wpadł na pomysł zorganizowania mistrzostw świata w jedzeniu i w spaniu zajęłabym pierwsze a nawet drugie i trzecie miejsce. Ukończyłam Uniwersytet Adama Mickiewicza na kierunku promocja i reklama oraz Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu na kierunku dziennikarstwo. Pracowałam już chyba w każdej branży. Moją pasją jest pisanie – zwłaszcza felietonów. Mogę to robić wszędzie i o każdej porze. Lubię gotować, fotografować i podróżować. Pasjami oglądam jeden z najbardziej ekscytujących sportów na świecie – skoki narciarskie. Gdybym żyła przed wojną umówiłabym się z Mieczysławem Foggiem. Mieszkam na Cyprze i wciąż odkrywam cypryjską kuchnię, zastanawiam się nad fenomenem pogody na Cyprze, a także odwiedzam najpiękniejsze cypryjskie plaże.

Ciągły niedosyt historii i zwiedzania Cypru sprawia, że bardzo chętnie czytam mojego bloga, do czego Was również zachęcam 🙂

Skomentuj